UPS fest – Beer mile (rezultati)

15. srpnja 2022.0

Beer mile svjetski je poznata utrka koja je sad već tradicionalno nazaobilazni dio UPS festa.
Izazov spajanja sporta i uživanja u vrhunskim pivama ove je godine prihvatilo 17 najhrabrijih
posjetitelja festivala.

Piva za UPS beer mile osigurali su naši sponzori:
– Pivovara Saperlot (Varaždin)
– Pivovara Međimurski Lepi Dečki (Čakovec)

Isti sponzori, zajedno s našom Udrugom te tvrtkom Dukat, osigurali su nagrade za sve
sudionike. Prva tri trkača dodatno su osvojila ClueCity escape igru koja se igra na ulicama
Varaždina, te poklon bonove našeg sponzora Medina Škrinja. Uz već spomenute nagrade,
pobjednik je nagrađen “drinking” igrom “Kanader” koju je osmilsio i patentirao član naše
Udruge: Domagoj Marić – Medo!

Utrku je uspješno završilo 14 od 17 prijavljenih sudionika. Treće mjesto sa vremenom koje je na prethodnom izdanju UPS festa bilo pobjedničko – 8:13
minuta – osvojio je Tim Hrvaćanin. Drugo mjesto sa vremenom od 7:48 minuta osvojio je brzi Tomislav Sabolić, dok je pobjednik UPS beer milea 2022. postao Andrej Gužvinec sa nevjerojatnim rezultatom od 7:09 minuta.

13.Stjepan Đurinović1511:58

Sudjelovali su još i Igor Ćebetarević (startni broj 4), Bruno Macut (7) i Mark Horvat (11), koji su dostojanstvno odustali kako bi sačuvali energiju za nastavak uživanja u ostalim festivalskim aktivnostima.

Posebnu pozornost željeli bi skrenuti na natjecatelja Marija Jukića, koji je nakon uspješno završene utrke sudjelovao (i skoro pobijedio!) u natjecanju ispijanja ljute pive te u eksanju. On je svakako bio najaktivniji sudionik ovog UPS festa!

Suci koji su pratili ovu uzbudljivu utrku bili su Ksenija Uroić, Nikola Kenji, Nenad Kocijan, Ivan Zver